TRENING PERSONALNY

Na Grimpado odbywają się treningi indywidualne prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Jest nią Emilia Gruszewska, z wykształcenia kinezygerontoprofilaktyk oraz instruktor wspinaczki sportowej MENiS, trener personalny PZTP.

Jej doświadczenie trenerskie sięga roku 2004 kiedy to grupa znajomych poprosiła ją o pomoc w usystematyzowaniu informacji na temat treningu wspinaczkowego oraz wdrożenie owej wiedzy w działanie. Od tamtego czasu Bunia nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach m.in. z zakresu metodyki treningu.

Obecnie treningi indywidualne wspinaczkowe Bunia prowadzi na ścianie GRIMPADO.

Ponadto Bunia prowadzi treningi grupowe w postaci sekcji wspinaczkowych GRIMPADO na wszystkich poziomach zaawansowania oraz grupach wiekowych: początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani, dorośli i dzieciaki.

Od wielu lat Emilia zajmuje się routsettingiem, choć dawno temu nikt jeszcze układania problemów i tras wspinaczkowych tak nie nazywał ;-) . Wielu ze wspinaczy pamięta na pewno jej drogi na Alfie, czy Elewatorze, zaś obecnie Bunia daje upust swej fantazji na bulderze – cały czas kręcąc coś cowego.

W roku 2014 Bunia była dwukrotnie routsetterem na zawodach rangi Pucharu Polski – pierwszy raz na Pucharze Polski Juniorów w Legnicy, gdzie drogi dla młodzieży komponowała z Piotrem Suderem.

Drugi raz to udział w charakterze stażysty na Pucharze Polski Juniorów i Seniorów w Toruniu. Tam doświadczenie zdobywała pod okiem Marcina Wszołka.

Trudności skalne pokonane przez Bunię to 8B+RP ORAZ 7C+OS

Zapraszamy na treningi indywidualne do Emilii Gruszewskiej.

Terminy ustalane sa indywidualnie.

KOSZT TRENINGÓW W CENNIKU

Możliwość komentowania jest wyłączona.