KIDSPLAY – BULDEROWA SOBOTA DLA DZIECI!

W zeszłym roku po raz pierwszy udało się zorganizować na GRIMPADO dziecięcą edycję Bulderowej Soboty, którą nazwalismy KIDSPLAY.

Od tamtego czasu minęło pare miesięcy, więc postanowiliśmy przy okazji remanentu ściany, ściągania wszystkich chwytów, czyszczenia i kręcenia struktur – przestawiania w nowe miejsca, jak i umieszczania nowych – po raz kolejny zaprosić dzieciaki na zabawę na Grimpado.

I właśnie 10 stycznia o godzinie 12:00 dzieciaki wystartowały do boju o najwyższe stopnie pudła małych wspinaczy. Razem z dzieciakami dzielnie walczyli także rodzice – duchem oczywiście ;-) .

Dzieciaki nie schodziły ze ściany, biegały między jednym a drugim problemem, patentowały, podpatrywały pomysły kolegów i próbowały swoich sił.

Oczywiście nie obyło się bez łez goryczy i rozczarowania, ale jak mówi mam doświadczenie, dzieciaki szybko uczą sie radzić sobie z trudnościami losu i prą dziarsko na przód!

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Do zobaczenia na kolejnej bulderowej sobocie już 28 lutego!

Informujemy również, iż niniejszym rozpoczęła się klasyfikacja pucharowa KIDSPLAY, co oznacza, że do końca roku szkolnego planujemy spotkać się z dziećmi na Bulderowej Sobocie jeszcze co najmniej 2 razy!

Wyniki BULDEROWEJ SOBOTY KIDSPLAY I 2015

CHŁOPAKI:

 1. Oskar Krzynówek TRIBLOK
 2. Wojtek Groch  GRIMPADO
 3. Jędrzej Aleksander
 4. Viktor Groch GRIMPADO
 5. Maciek Cacha GRIMPADO
 6. Jaś Łuczeczko
 7. Dymitr Rekowski

Dziewczynki:

 1. Aleksandra Malesińska TRIBLOK
 2. Julia Chrzanowska GRIMPADO
 3. Maja Łuczeczko
 4. Natalia Piątkowska GRIMPADO
 5. Kinga Weryk GRIMPADO
 6. Iga Karczewska GRIMPADO
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fresh. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.