FAMILY CUP 2017 – ZAWODY WSPINACZKOWE DLA DZIECI I RODZICÓW

REZERWUJCIE TERMIN!

10 CZERWCA WIDZIMY SIĘ NA GRIMPADO !!!

Program meetingu wspinaczkowego:

11:15 – powitanie dzieci i rodziców na GRIMPADO, zapisy

11:45 – spotkanie techniczne na temat przebiegu dróg

12:00 – 13:30 – start dzieci – uwaga !!! Prosimy o zapisy przez competit.pl jak tylko ruszą, co pozwoli określić ilość startujących i utworzyć dodatkową grupę w miarę potrzeby!!!

13:30 – 14:00 – podsumowanie zawódów dzieci, poczęstunek, losowanie nagród wśród wszystkich uczestników

14:00 – 16:00 – start w konkurencji KIDS&PARENTS

16:15 16:45- podsumowanie wydarzenia, rozdanie nagród, dyplomów i medali

OPIS KONKURENCJI:

1. KIDS

Dzieci i młodzież będą wspinać się na specjalnie dla nich przygotowanych drogach wspinaczkowych – bulderach. Każda grupa wiekowa będzie miała swoje drogi. Dla każdej grupy wiekowej przewidujemy ok 15 dróg. Drogi pokonuje się w formule „flash” co oznacza, że można patrzeć na innych startujących, słuchać rad rodziców i trenerów, podpowiadać sobie nawzajem ;-) .

Niedozwolone jest pomaganie osób trzecich w trakcie wspinaczki ;-) , chyba że są to słowa wsparcia a nie pomocna dłoń ;-)

Droga zaczyna się w oznaczonym dwoma tasiemkami chwycie/chwytach a kończy na chwycie oznaczonym jedną tasiemką lub na krawędzi ściany. Informacje o każdej drodze będą udzielane przed startem, na spotkaniu technicznym ;-)
Punkty mozna zdobyc za dotarcie i kontrolowane utrzymanie chwytu BONUS lub TOP.

Każdy startujący otrzyma karteczkę startową i będzie musiało samodzielnie/z rodzicem nanieść uczciwie swoje wyniki na nią ;-)

Obowiązuje zasada fair play, co oznacza, że zamiast oszukiwać, staramy się walczyć wszystkimi siłami o najlepszy wynik ;-)

2.KIDS & PARENTS

Przewidujemy kilka konkurencji wspinaczkowych i para wspinaczkowych o charakterze integracyjnym. Wszystkie zadania przygotowane są dla osób wspinających się, ale przede wszystkim dla tych rodziców, którzy nigdy nie próbowali wspinaczki i chcą mimo to pobawić się wspólnie ze swoimi pociechami.

INFORMACJE DODATKOWE:

Na koniec zabawy przewidujemy małe podsumowanie, dla satysfakcji przede wszystkim ambitnych dzieci oraz nagrodzenie uczestników pamiątkowymi medalami i dyplomami.

W trakcie zabawy odbędzie się również losowanie atrakcyjnych upominków.

Strona wydarzenia:
Formularz zgłoszeniowy:
Lista uczestników:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fresh. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.